Dijital Reklam Ajansı: Ticari alanda faaliyet gösteren tüm marka ve işletmeler için dijital reklam ajansı desteği son derece önemlidir. İnternet kullanımının önemli ölçüde arttığı günümüzde işletmeler müşterilere online platformlardan ulaşabilir. Bu nedenle internet ağını iyi kullanan firmalar sektör fark etmeksizin rakiplerine göre daha başarılı bir satış performansı elde edebilirler. Eğer işletmenizin internet ve sosyal medya alanlarında reklamını yapmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz sayesinde tüm internet reklamcılığı ihtiyaçlarınız profesyonel bir şekilde karşılanır.

Dijital Reklam Ajansı ve 10 Hizmeti

Geleneksel reklamcılık ile dijital reklamcılık arasında ciddi farklılıklar vardır. Özellikle son yıllarda internet kullanımı geniş kitlelere yayıldığı için dijital hizmetler öne çıkıyor. Yeni müşteriler kazanmak, var olan müşterileri korumak ve marka sadakati sağlamak gibi hedefler için dijital hizmetler seçilebilir. İnternet ve sosyal medya ortamında yapılan tüm reklam faaliyetlerini kapsayan dijital reklam ajansı hizmetleri şunlardır:

 • Kurumsal web tasarım hizmeti
 • E-ticaret sitesi ve sanal mağaza kurulumu
 • Mobil uygulama tasarımı
 • Yazılım hizmetleri
 • SEO ve içerik yönetimi
 • İnternet reklamları
 • Sosyal medya reklam stratejileri
 • Sosyal medya hesap yönetimi
 • Google haritalar yönetimi
 • Grafik tasarım hizmeti

Tüm bunların yanı sıra dijital mecralarda yayınlanması için reklam filmi ve fotoğraf albümü gibi çekimler de profesyoneller tarafından yapılır. Tüm bu hizmetler bir reklam ajansının birbirinden farklı uzmanları bir araya getirerek tamamladığı işlerdir. Her bir bölümde tecrübeli bir ekip görev alırken, markanın ihtiyaç ve isteklerine göre en ideal şekilde reklamcılık faaliyetleri yapılabilir. Bu alanda profesyonel destek almak istiyorsanız ajansımızla hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

İnternet sitesi kurulumu olarak bilinen web tasarım hizmeti, dijital reklamcılık hizmetlerinin bel kemiğini oluşturur. Çünkü bir internet sitesi olmadan online platformda var olmak veya markanın adını duyurmak mümkün değildir. Müşteriler, internet ortamında firmanızın web sitesini sorunsuz bir şekilde ziyaret etmeli ve hatta web sitenizde vakit geçirmekten keyif almalıdır. Bunun sağlamak için web tasarım hizmetlerinde şu kriterlere dikkat edilmelidir:

 • Host ve domain servislerinin seçimi
 • Firmaya özel internet sitesi kurulumu
 • İnternet sitesinin formatının belirlenmesi
 • Kod yazılımı
 • Tema ve grafik tasarım işleri
 • İçerik yönetimi ve paylaşımı

Bu tip hizmetler, internet sitesinin kullanışlı ve yüksek performanslı olmasını sağlar. Her işletmenin dijital ortamda göstermek istediği yönü farklı olabilir. Bazı şirketler e-ticaret alanında rakiplerini geride bırakmak isterken bazı şirketler kurumsal bir web site oluşturmak isteyebilir. Tüm bu ihtiyaçlara özel çözümler üreten uzman web tasarım ekibimizle bilgi alışverişinde bulunarak profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz. En ünlü reklam ajansları arasında çözümü dışarıda aramadan ve yüksek maliyetlerle karşılaşmadan web sitesine sahip olabilirsiniz.

Yazılım hizmetleri genellikle internet sitesinin kurulumunda tercih edilir. Bazı firmalar sadece bir etkinlik veya tanıtım bülteni amacıyla bir web sitesine ihtiyaç duyabilir. Bazı işletmelerde ise reklam faaliyetlerinde kullanılacak diğer yazılımlara gereksinim olabilir. İşletmenizi reklamcılık sektöründe öne çıkaracak tüm faaliyetlerde destekleyecek yazılımlara ajansımızdan ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve genç yazılımcı ekibimiz, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize en uygun çözümleri sunmak adına çalışmalara devam ediyor.

İnternet üzerinden en iyi reklam ajansları hizmetlerine bakıldığında bunlar arasında mobil uygulama tasarımı olduğu görülür. Günümüzde internet kullanımı bilgisayar veya laptop gibi cihazlar yerine daha çok akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan yapılıyor. Bu yüzden öncelikle firmanızın web sitesini Responsive Web Sitesi formatına getirmeniz çok önemlidir. Mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi tasarımının yanı sıra sektörde fark yaratmanızı sağlayacak mobil uygulamaları geliştirebilirsiniz.

İşletmenizin kurumsal mobil uygulaması dışında e-ticaret gibi işlevler için ayrı bir mobil uygulama hazırlatabilirsiniz. Bilişim sektöründe eğitimlerini en iyi okullarda tamamlamış ekibimiz sayesinde istediğiniz profesyonel çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmanızın sektördeki rakiplerini geride bırakması için ihtiyaç duyduğu işlevsel ve hatasız mobil uygulamaya bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Bunun için bizimle iletişime geçmek ve mobil uygulama hayallerinizden bahsetmeniz yeterlidir.

İşletmelerden bağımsız internet üzerinde yayınlanan herhangi bir web sitesinin başarılı olabilmesi için SEO kriterlerine uygun olması gerekir. Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO bir web sitesinin internet ortamında görünür olmasını sağlayan altyapıyı oluşturur. SEO odaklı bir internet sitesi kurulumu sayesinde yüksek reklam ücretleri ödemeden internet sitenizi daha fazla kullanıcıya ulaştırma imkânı bulabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizin desteği için işletmelere özel SEO hizmeti şu şekilde yapılır:

 • Firmanın web sitesi kurumsal kimliğe uygun tasarlanır.
 • Kod yazılımında hata varsa düzeltilir.
 • Domain ve host servisleri kontrol edilir.
 • Site içi SEO çalışmasıyla içerik yönetimi yapılır.
 • Google formatına aykırı içerik ve meta task’lar silinir.
 • Sitenin sıralamasına zararlı backlink ve diğer bağlantılar temizlenir.
 • İnternet sitesinin sayfa açılış hızı arttırılır ve kullanışlı hale gelmesi sağlanır.
 • Hangi anahtar kelimelerde sıralama alınacağı analiz edilir.
 • Anahtar kelime analizinden sonra tıklama sayısı ve rekabete göre strateji belirlenir.
 • Kullanıcı dostu tema ve yazı fontları seçilir.
 • Düzenli organik ve SEO uyumlu içerikler girilir.
 • Site dışı SEO çalışmasında verimli backlink ağı kurulur.
 • Gerekli durumlarda Google Ads üzerinden reklam kampanyası başlatılır.

Görüldüğü üzere dijital reklam ajansı denince akla sadece reklam filmi çekimi ve paylaşımları gelmemelidir. Bir firmanın internet ortamında daha fazla görünür olmasını sağlamak için mutlaka deneyimli SEO uzmanları ile çalışılması gerekir. İşletmelerin daha fazla müşteriye ulaşıp daha fazla ürün ve hizmet satışını sağlamak ancak SEO uyumlu bir web site ile mümkündür. Bu yüzden profesyonel SEO desteği alabileceğiniz reklam ajansımızı tercih ederek siz de lokal veya ulusal anlamda hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Web sektöründe fark yaratmak isteyen işletme ve firmalar için internet reklamları önem taşır. Çünkü günümüzde pek çok firmanın müşterilerine asıl ulaştığı ve adını duyurduğu mecra internet ortamıdır. Dijital reklam ajansı nedir dendiğinde bu tür internet reklam faaliyetlerinin hazırlanışı, yönetimi ve maliyet tablosunun çıkarılması gibi işler yapılır. Bu alanda işi profesyonellere devrederek sadece olumlu sonuçlarla ilgilenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz.

Ajansımız kurulduğu günden bu yana alanında deneyimli ekibiyle her zaman profesyonel destek vermeye devam ediyor. E-ticaret sitelerinden kurumsal firmalara, küçük işletme ve KOBİ’lerden haber ajanslarına kadar her firma için basit çözümler vardır. Markanızın adını web dünyasında tam da müşterilerinizin göreceği internet platformlarında reklam yaparak duyurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet ile sosyal medya birlikte düşünülmesi gereken dinamiklere sahiptir. Günümüzde internet kullanımının büyük bir çoğunluğu süre ve mecra olarak sosyal medya üzerinde gerçekleşir. Sosyal medya platformlarında markanızın adını duyuracak sponsorlu içerikler hazırlamak için profesyonellerle çalışmanız gerekir. Firmanızın beklentilerini karşılayacak tüm sosyal medya reklam yönetimi işlerinde şu hizmetleri alabilirsiniz:

 • Twitter sponsorlu içerik ve reklam yönetimi
 • Instagram sponsorlu içerik ve reklam yönetimi
 • Facebook sponsorlu içerik ve reklam yönetimi
 • Tiktok sponsorlu içerik ve reklam yönetimi
 • Pinterest sponsorlu içerik ve reklam yönetimi
 • Youtube sponsorlu içerik ve reklam yönetimi

Sosyal medyada kısa sürede öne çıkmak ve daha fazla potansiyel müşterilere ulaşmak için dijital reklam ajansımızdan destek alabilirsiniz. Her geçen gün rekabetin giderek yükseldiği ve reklam maliyetlerinin arttığı sosyal medyada yaratıcı işlere imza atarak başarılı olabilirsiniz.

Sosyal medya hesabının profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi sayesinde şirketinizin müşteri sayısında ciddi bir artış meydana gelebilir. Özellikle sadece lokal anlamda satış yapan bir şirket değilseniz ve hedefiniz Türkiye’nin dört bir yanındaki kişilerse sosyal medyayı etkili kullanmalısınız. Sosyal medya uzmanı olarak görev yapan ekibimiz ticari veya kurumsal fark etmeksizin her şirket için profesyonel destek sunuyor.

Markanızın internet ortamındaki yüzü sayılabilecek sosyal medyada fark yaratabilmek için profesyonellerle çalışmanız gerekir. Başka bir yerde bulamayacağınız yaratıcı fikirleri uygulayarak sosyal medyada devasa reklam bütçeleriyle uğraşmadan da verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için hemen dijital ajansımızın sosyal medya birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

Hem sosyal medyada hem de internet ortamında markanızla ilgili kullanılacak tüm görsellerin orijinal olması gerekir. Markanızı sosyal medyada gündeme taşımak ve hedef kitle tarafından görünür hale getirmek için yaratıcı metinler hazırlamak yeterli olmaz. Bu fikirlerin aynı zamanda orijinal ve ilgi çekici görseller ile desteklenmesi gerekir. İşte bu konuda deneyimli ve uzun yıllardır grafik tasarım yapan ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına ürün veya hizmet satışı yapan firmalar için gerekli tüm grafik tasarım işleri kusursuz biçimde yapılır. Grafik tasarımda en yeni program ve yazılımları kullanan ekibimiz bu sayede yaratıcı ve ilgi çekici görsellere imza atabilir. Siz de ekibimizin bu desteğini arkanıza alarak internet ortamında daha fazla müşteri veya takipçi kazanabileceğiniz bir avantaj elde edebilirsiniz. Sektördeki rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olacak tüm grafik tasarım hizmetleri için bizimle çalışmanız yeterlidir.

Ticari alanda hizmet veren firmalar için Google hizmetleri de oldukça önemlidir. Bir şirketin Google Haritalar menüsünde adının bulunmaması, web dünyasını etkili bir şekilde kullanmadığını gösterir. Çünkü özellikle küçük işletmelerin büyük bir çoğunluğu yeni müşterilere ulaşırken Google Haritalar hizmetini kullanır. Türkiye’de hem yerli hem de yabancı turistlerin sık sık kullandığı bu hizmet yeni müşterilere ulaşmanın en kolay yollarından biridir.

Firmanıza ait Google Haritalar adresinin oluşturulması ve pozitif kullanıcı yorumları sayesinde işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. Dijital medya ajansları arasında adından söz ettirmeyi başaran ekibimiz sayesinde sadece bu platformdan bile ciddi sayıda müşteri çekebilirsiniz. Müşteri sayısını hızla arttırmak isteyen tüm işletmeler, Google Haritalar menüsünü kurumsal bir şekilde hazırlamak için ekibimizden profesyonel destek alabilirler.

Bir firmanın reklamını yapmak için artık yüklü maliyetler altına girip geleneksel mecralarda reklam filmi hazırlatmaya gerek yoktur. Televizyon reklamlarına yüklü miktarda ödemeler yapmak yerine hedef kitlenize internet üzerinden daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternet reklamcılığının önemli bir aracı haline gelen reklam filmleri, sosyal medyada veya web platformlarında ücretsiz bir şekilde yayınlanabilir. Özellikle marka viral reklamı yapmak istiyorsanız sosyal medyada hızla yayılacak bir reklam filmini ekibimizle birlikte hayata geçirebilirsiniz.

Televizyon reklamları yerine internet ortamında yayınlanacak reklam filmlerinin çekiminde son teknoloji makineler ve yazılımlar kullanılır. Drone gibi araçların çekimleri ile ister firmanızı isterseniz de hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Fotoğraf albümü gibi tüm dijital çekimleriniz için dijital reklam ajansı hizmetlerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Dijital pazarlama stratejilerinin tümünde uzman kadromuzdan profesyonel destek alarak en kısa sürede potansiyel müşterilerinize/bireysel hedeflerinize ulaşmak için hemen bize ulaşın.