Yazılım Geliştirme

Ticaretten eğitime, yapay zekadan güvenliğe, eğlenceden sağlığa kadar hayatın pek çok alanında yazlım kullanıldığı görülmektedir. Web siteleri için güvenilir yazılımlardan mobil uygulama yazılımlarına kadar tüm dijital çözüm önerilerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Yeni Nesil Yazılım Çözümleriniz İçin Hemen Rimors’a Danışın

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen teknoloji ve internet sonrasında mobil uygulama ve hizmetler de önem kazandı. Firmaların ürün ve hizmetlerini daha hızlı şekilde sunmalarına yardımcı olduğu gibi kamu kurumları tarafından mobil uygulamalar üzerinden çeşitli vatandaşlık hizmetlerinin de kolayca halledilmesine yönelik birçok seçenek sunulmaktadır.

Yeni Nesil, Profesyonel Mobil Uygulama Projelerinizi Rimors’a Danışın

Web Tasarım – Kurumsal Web Sitesi

İnternet çağında en önemli konulardan biri olan web tasarımı hem estetik hem de işlevsel özellikler barındırır. Kısaca bir internet sitesinin görünümünden kullanımına kadar her alanı ilgilendiren tasarım süreçleri web tasarım hizmetleri kapsamında oluşturulur.

Yeni nesil dijital dönüşüm hikayenizi başlatmak için iletişime geçin.

İş Analizi

İş analizi bir iş için belirlenmiş olan pozisyonun yapacağı görevleri ve çalışmaları daha verimli hale getirmek için neler yapılması gerektiği hakkında yapılan çalışmalar olarak uygulanıyor.

Profesyonel ve dikkat gerektiren bu analiz çalışması hizmeti için de danışmanlık hizmeti alınabilir.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO web trafiği kazanmak için site içerisinde ve site dışında yapılan toplam iyileştirme çalışmalarına verilen genel bir isimlendirmedir

Bir web sitesi ne kadar iyi tasarlanırsa tasarlansın ziyaretçisi yoksa tasarımının hiçbir önemi yoktur. Web siteleri ancak düzenli trafik çektikleri sürece faydalı olan eko sistemlerdir.

İş Planı

İş kurma sürecinde amaçların belirlenmesi, bu amaçlar hedef alınarak hareket edilmesi ve bu atılacak olan adımların zaman çizelgelerinin hazırlanması iş planı olarak karşımıza çıkıyor.

İş planı işletmenin amacını, çalışmalarını ve gelecek hedefli projelerini de belirlemek için uygun zemini oluşturacaktır.

Google Adwords. SEM Kampanyası.

Google Adwords ya da yeni adı ile Google Ads internet ekosistemi içerisinde yayımlanan bir reklam platformudur.

Seo için vaktim yok hemen pazarlamaya geçmek için SEM stratejileri için çalışıyoruz. Arama motoru pazarlaması ile trafiğinizi ve satışınızı artırın.