Yazılım Geliştirme

Günümüzde tüm iş kollarında ihtiyaç duyulan önemli bir alan olan yazılım alanında danışmanlık hizmeti alın!

Dünyaya hitap eden yazılım fonksiyonlarıyla markanızın dijital dönüşüm yolculuğunu başlatın! Yazılım çeşitleriyle elde edebileceğiniz birçok imkânı müşterilerinize sunarak markanızın modernliğini yansıtın! Daha fazla bilgi için bizimle şimdi iletişime geçebilir, yazılım hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek için aşağıdaki sorulara göz atabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen teknoloji ve internet sonrasında mobil uygulama ve hizmetler de önem kazandı. Firmaların ürün ve hizmetlerini daha hızlı şekilde sunmalarına yardımcı olduğu gibi kamu kurumları tarafından mobil uygulamalar üzerinden çeşitli vatandaşlık hizmetlerinin de kolayca kullanılabilmesine yönelik birçok seçenek sunulmaktadır.

Web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürün ya da yepyeni bir mobil uygulama tasarlatarak gelir elde etmeye başlayın! Geleceğe yatırım yaparak markanızı bizimle büyütün!

Modern bilişim dünyasında mobil uygulamalar hayatın bir parçası hâline gelmiştir. İnternet kullanımının artması, dijital dünyanın büyümesi ve diğer etkenler göz önüne alındığında mobil uygulama kullanımının önemi de her geçen gün artmaktadır. Siz de mobil uygulama yaptırarak ya da web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürerek markanızın mobil uygulamasını yaratabilir, dijital dünyada yerinizi alarak hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım – Kurumsal Web Sitesi

Bir markanın dijitale dönüşme hikâyesinde atılması gereken ilk adım web sitesidir. Web sitesi markanızın kimliğini, görüşlerini, değerlerini yansıtan, markanızın tanıtımını yapan, aynı zamanda dilerseniz, ürün ve hizmet satışı yapmanızı sağlayan önemli bir araçtır!

Web sitesi tasarımınızı uzman ellere bırakarak markanızın hikâyesini en iyi şekilde anlatabilir, müşterilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, hedef kitlenize hızla ulaşmak için çeşitli stratejilerden faydalanabilirsiniz.

İş Analizi

İş analizi bir iş için belirlenmiş olan pozisyonun yapacağı görevleri ve çalışmaları daha verimli hale getirmek için neler yapılması gerektiği hakkında yapılan çalışmalar olarak uygulanıyor.

Profesyonel ve dikkat gerektiren bu analiz çalışması hizmeti için de danışmanlık hizmeti alınabilir.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

Site trafiğinizi, satışlarınızı ve sitenizin değerini artırmak için başvurabileceğiniz en iyi araç SEO’dur. SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinir ve Google üzerinde sizin alanınızda hizmet veren diğer markalardan ayrılmanızı sağlayarak kolaylıkla üst sıralara tırmanmanıza yardımcı olur.

Organik olarak site trafiğinizi artıran, dolayısıyla satışlarınızın artmasına da katkıda bulunan SEO, oldukça önemli bir dijital hizmettir.  Web sitenizin Google üzerinde değerini artıran ve diğer web sitelerinden daha önde görünmenizi sağlayan bu özel hizmet, dış SEO ve iç SEO olarak iki şekilde yapılabilir. Siz de SEO hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki metinleri okuyabilir, SEO danışmanlarımızla birebir görüşme sağlayarak markanızı bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

İş Planı

İş kurma sürecinde amaçların belirlenmesi, bu amaçlar hedef alınarak hareket edilmesi ve bu atılacak olan adımların zaman çizelgelerinin hazırlanması iş planı olarak karşımıza çıkıyor.

İş planı işletmenin amacını, çalışmalarını ve gelecek hedefli projelerini de belirlemek için uygun zemini oluşturacaktır.

Google Adwords. SEM Kampanyası.

Google Adwords ya da yeni adı ile Google Ads internet ekosistemi içerisinde yayımlanan bir reklam platformudur. Google reklamlarının yayınlanmasını sağlayan en önemli platform olan Google Adwords, tüm işletmelerin sahip olması gereken bir araçtır. Bu alandan en iyi şekilde faydalanmak için doğru kitlelere ulaşabilecek reklam planlamaları gereklidir.

Web site analizi, anahtar kelime araştırması, içerik yazımı ve optimizasyon adımlarıyla desteklenen Google Adwords-Ads, arama verilerinin uygun şekilde yapılmasına yardımcı olur. Bu sayede işletmenizin hedef kitlesine ulaşabileceğiniz analizlerle işletmenizi hızlı bir şekilde ileri taşıyabilirsiniz. En iyi analizleri alarak işinizi büyütmek için bize şimdi ulaşabilir, Google Ads aracılığıyla profesyonel reklam çalışmalarına imza atabilirsiniz.